ubytovanie
galvaniho 10/B

Robotnícka ubytovňa sa nachádza v príjemnom tichom prostredí vlastného areálu na Galvaniho ulici v Bratislave v blízkosti diaľničného obchvatu, pri nákupnom centre Avion.

Ubytovanie je vhodné na krátkodobý alebo dlhodobý pobyt pre ucelené pracovné partie, väčší počet turistov. Riešené je bunkovým systémom s kapacitou až 100 lôžok. Vybavenie buniek obsahuje vlastnú kúpeľňu, toaletu, predsieň s kuchynkou a chladničkou. Za poplatok ponúkame prenájom vlastnej uzamykateľnej garáže, priamo v areáli ubytovne.

SLUŽBY
ubytovania

Pre hostí je k dispozícií bufet s ponukou občerstvenia, terasa pre oddychové posedenie. Zabezpečený je predaj doplnkového tovaru na recepcii ako nealko, cukrovinky, drogistický tovar.
V spoločných priestoroch je k dispozícií automat na teplé nápoje, nonstop zdarma wifi a televízia. Počas pobytu zapožičiavame elektrické spotrebiče ako napr. varič, rychlovarná konvica, hriankovač, mikrovlnná rúra.


parkovanie mhd wifi tv bar

GALÉRIA
priestorov

lokalita
ubytovne

rezervácie
galvaniho

Galvaniho 4325/10B
821 04 Bratislava Ružinov
Tel.: +421 911 794 478
Email: ubytovna@alrent.sk

Objednajte, alebo rezervujte si ubytovanie včas, informujte sa na voľné typy izieb s požadovaným dátumom nástupu a dľžkou trvania pobytu.